متن پيام تقدير و تشکر رئيس شوراي اسلامي شهر بهارستان و شهردار بهارستان از حضور پرشور مردم در راهپيمايي روز جهاني قدس

کد خبر: 102 تاریخ انتشار: 1398/03/10
نمایش: 1152
اخبار
مردم ايران و جهان اسلام و همه آزادي‌خواهان جهان در محکوميت طرح سياه معامله قرن و حمايت از قدس شريف و ملت مظلوم فلسطين بانک مرگ بر اسرائيل و مرگ بر آمريکا سر دادند.

بسم الله الرحمن الرحيم

خداي بزرگ را شاکريم که بار ديگر نصرت الهي شامل حال مردم شريف ايران اسلامي ،اصفهان هميشه قهرمان و شهر بهارستان شد و حضور پرشور و حماسي اقشار مختلف مردم در سنين مختلف در راهپيمايي عظيم و دشمن‌شکن روز جهاني قدس که با شعار شکست معامله قرن و تثبيت آرمان فلسطين برگزار شد، مشت محکمي بر دهان ياوه گويان، ستمکاران و زياده‌خواهان و ظالمان عالم به ويژه رژيم اشغالگر، کودک‌کش و غاصب و جعلي اسرائيل و آمريکاي جنايتکار و هم عهدان پليدشان زد.
امروز يک بار ديگر شاهد بصيرت مردم بوديم، مردمي که در تمامي شرايط پاي آرمان‌هاي انقلاب اسلامي ايستادند و قدمي پا پس نکشيدند تا به جهانيان بفهماند ملت ايران و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران که ثمره خون هزاران شهيد والامقام است همواره ياري دهنده و پشتيبان مظلومين عالم است.
مردم ايران و جهان اسلام و همه آزادي‌خواهان جهان در محکوميت طرح سياه معامله قرن و حمايت از قدس شريف و ملت مظلوم فلسطين بانک مرگ بر اسرائيل و مرگ بر آمريکا سر دادند.
از تمامي دست اندرکاران و برگزار کنندگان اين همايش بزرگ وحدت و همبستگي، خانواده هاي محترم و معزز شهدا و ملت شهيدپرور و هميشه در صحنه تقدير و تشکر نموده و اميدواريم که به زودي با نابودي رژيم جعلي اسرائيل شاهد آزادي قدس شريف و بازگشت ملت فلسطين به سرزمين آبا و اجداديشان باشيم.
عزت و سربلندي و توفيق روز افزون را براي رهبر فرزانه انقلاب ،ملت حماسه آفرين و مسئولين خدوم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران از درگاه ايزد منان مسئلت مي نماييم.

مجتبي محبي
رئيس شوراي اسلامي شهر بهارستان

داوود بحيرايي
شهردار بهارستان

جمعه دهم خرداد ۱۳۹۸
روز جهاني قدس

افزودن دیدگاه

پیوندها

آرشیو

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟