پيام مهندس مهدي اسديان رييس شوراي اسلامي شهر بهارستان به مناسبت روز ارتش

کد خبر: 136 تاریخ انتشار: 1399/01/29
نمایش: 679
اخبار

 

بسم الله الرحمن الرحيم

 

مقام معظم رهبري:

ارتش مقتدر جمهوري اسلامي هشت سال در يک جنگ منظم، مقاومت و ايستادگي کرد و امروز نيز دانش، تجربه، روحيه، توانايي، تدين و امانت‌داري ارتش بيش از گذشته و مايه‌ي افتخار است.

 

 

 بيست و نهم فروردين ماه *روز ارتش جمهوري اسلامي و نيروي زميني* ازراه رسيد تا  به صورت ويژه قدردان رشادت ها و جهاد و تلاش و صبوري هاي ارتشي هاي عزيز در تمامي  سالهاي عمرانقلاب اسلامي پاي  اين نظام و مردم شريف ايستادند و به معني واقعي شعار ارتش فداي ملت را محقق کردند. خدماتي که تنها به مباحث امنيتي و نظامي خلاصه نشد و در حوادث طبيعي و بحران ها ،بارها شاهد حضور و درخشش ارتشيهاي نازنين در کنار ديگر نيروهاي مسلح و نيروهاي مردمي و سايرارگان هاي دولتي بوديم.

 اينجانب فرا رسيدن ۲۹ فروردين روز ارتش جمهوري اسلامي و نيروي زميني را به همه تلاشگران در ارتش جمهوري اسلامي و نيروي زميني ،به ويژه آن دسته از عزيزان  که در شهر بهارستان سکونت دارند تبريک و تهنيت و شادباش عرض مي نمايم

غيرتمند ارتشى،اهتمامت را در سنگرهاى دفاع و امنيت پاس مى داريم و استوارى گام هايت را در صيانت از هستى وطن  و پيشبرد آرمانهاي انقلاب اسلامي ايران تحت رهبري حکيمانه مقام معظم رهبري  آرزومنديم .

 

 

 مهدي اسديان

 رئيس شوراي اسلامي شهر بهارستان

 ۲۹ فروردين۱۳۹۹

افزودن دیدگاه