مهندس محبي رييس شوراي اسلامي شهر بهارستان مردم اين شهر را به خلق حماسه اي ديگر در 22 بهمن دعوت نمود

کد خبر: 73 تاریخ انتشار: 1397/11/21
نمایش: 3003
اخبار
براي خدمتگزاران به انقلاب اسلامي ايران عزت سربلندي در خدمت به مردم شريف ايران به ويژه رفع مشکلاتي که در زمينه هاي اقتصادي و معيشتي و اشتغال وجود دارد ،و براي مردم شريف ايران سلامتي و پيشرفت و گشايش در اموررااز درگاه خداوند منان آرزومندم.
بسم الله الرحمن الرحيم

يک بار ديگر بيست و دو بهمن از راه مي رسد و چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران را جشن خواهيم گرفت دهه فجر در سال ۱۳۹۷ تقارن  با ايام شهادت بي بي دو عالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها پيدا کرد و دهه فجر ما را معنوي تر از هميشه، فجر فاطمي نمود.
 در روزهايي که گذشت مردم با معنويت برنامه هاي دهه فجر و ايام فاطميه را برگزار کردند و کم کم براي برگزاري راهپيمايي دشمن شکن و منسجم يوم الله ۲۲ بهمن آماده شدند.
 اکنون لحظه موعود از راه رسيده است و در روز ۲۲ بهمن به کوري چشم دشمنان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و در تجديد پيمان با آرمانهاي امام خميني رحمة الله عليه شهيدان گلگون کفن ايران اسلامي و مقام معظم رهبري و ملت هميشه در صحنه و شهيدپرور ايران اسلامي، استان اصفهان و شهر بهارستان پاي به عرصه خواهند گذاشت و جهان را بار ديگر خيره و متحير خود خواهند نمود.
 اينجانب به عنوان نماينده و خادم مردم شريف شهر بهارستان از اين عزيزان دعوت مي نمايد تا با حضور پرشور خود در راهپيمايي ۲۲ بهمن ميثاق ناگسستني خود را با نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران اعلام نموده و دشمنان را نااميد و مأيوس نمايند.
 براي خدمتگزاران به انقلاب اسلامي ايران عزت سربلندي  در خدمت به مردم شريف ايران به ويژه رفع مشکلاتي که در زمينه هاي اقتصادي و معيشتي و اشتغال وجود دارد ،و براي مردم شريف ايران سلامتي و پيشرفت و گشايش در اموررااز درگاه خداوند منان آرزومندم.


مجتبي محبي
رييس شوراي اسلامي شهر بهارستان

افزودن دیدگاه

پیوندها

آرشیو

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟