مهندس مجتبي محبي رئيس شوراي اسلامي شهر بهارستان: ايجاد ۲۱ هزار واحد مسکوني در شهر بهارستان يک فرصت بسيار مناسب براي گسترش شهر، توسه، تکميل ، پيشرفت و آباداني است ،اما قبل از آن بايد زيرساخت هاي لاز

کد خبر: 75 تاریخ انتشار: 1397/11/24
نمایش: 1096
اخبار
محبي افزود : اين جمعيت نياز به اماکن تفريحي، ورزشي، فرهنگي ،رفاهي، فضاي سبزف سيستم حمل و نقل عمومي، مسجد، مدرسه وکار و درآمد ديگر امکانات عمومي دارد و اگر زير ساخت فراهم نشود شرايط شهر و شهروندان سخت‌تر از گذشته مي شود.
مهندس مجتبي محبي رئيس شوراي اسلامي شهر بهارستان:
 ايجاد ۲۱ هزار واحد مسکوني در شهر بهارستان يک فرصت بسيار مناسب براي گسترش شهر، توسه، تکميل  ،  پيشرفت و آباداني است ،اما قبل از آن بايد زيرساخت هاي لازم در شهر فراهم شود تا کمبود  زيرساخت هاي مورد نياز کار را براي  مردم و مسئولين شهر بهارستان دشوار نسازد.

 رئيس شوراي اسلامي شهر بهارستان در ارتباط با خبر اي که در سفر وزير محترم راه و شهرسازي مطرح شد گفت: صحبت بر اين شده است که حدود ۲۱ هزار واحد مسکوني در شهر جديد بهارستان ايجاد شود و بتواند با توجه به فرصت هاي مناسبي که شهر بهارستان دارد مشکل جمعيتي و اسکان  در نزديکي کلان شهر اصفهان را به ميزاني برطرف نمايد. اما نکته اصلي و قابل توجه اين است:  در همين روزهاي فعلي و با همين جمعيت بيش از يکصد هزار نفر شهر بهارستان از نظر خدمات عمومي اعم ازبيمارستان آرامستان  فضاي سبز فضاي رفاهي تفريحي مجتمع هاي فرهنگي هنري ورزشي مذهبي و بحث بسيار مهم اشتغال  دچار مشکل است و ما با توجه به پتانسيل بسيار عالي که در شهروندان شهر بهارستان وجود دارد و نخبگان و جوانان آينده سازي که در اين شهر سکونت دارند هم اکنون با اين مشکل ها در حال دست و پنجه نرم کردن هستيم تصور کنيد بدون ايجاد زيرساخت ۲۱ هزار واحد مسکوني براي شهربهارستان ساخته شود. در اين واحدها جمعيتي بين ۵۰ تا ۸۰ هزار نفر مي توانند سکونت داشته باشند.

محبي افزود : اين جمعيت نياز به اماکن تفريحي، ورزشي، فرهنگي ،رفاهي، فضاي سبزف سيستم حمل و نقل عمومي، مسجد، مدرسه وکار و درآمد  ديگر امکانات عمومي دارد و اگر زير ساخت  فراهم نشود شرايط شهر و شهروندان سخت‌تر از گذشته مي شود. لذا اعلام مي نماييم براي آباداني پيشرفت و گسترش شهر بهارستان به عنوان اولين شهر جديد پس از انقلاب اسلامي ايران با همه توان آماده همکاري و تعامل هستيم به شرط اينکه اين مسئله کارشناسي پيش برود و زيرساخت هاي لازم در شهر بهارستان فراهم شود تا هم جمعيتي که امروز در شهر ساکن هستند در آسايش و رفاه بيشتري به ادامه زندگي بپردازند هم عزيزاني که مي توانند در مجتمع ها و واحدهاي جديد ساکن شوند بتوانند با خيالي آسوده بهارستان را براي زندگي خود و رشد فرزندانشان انتخاب نمايند.

 روابط عمومي شوراي اسلامي شهر بهارستان به اطلاع مي رساند در يکي از نشريات محلي ،در اين زمينه مطالبي از قول رياست محترم شوراي اسلامي شهر مطرح و چاپ شده است  که مورد تاييد نمي باشد

افزودن دیدگاه

پیوندها

آرشیو

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟