نشست هم انديشي مديران شهري شهر بهارستان برگزار گرديد

کد خبر: 96 تاریخ انتشار: 1398/01/28
نمایش: 2995
اخبار
به همت شهرداري و شوراي اسلامي شهر بهارستان و با حمايت امام جمعه شهر بهارستان

به همت شهرداري و شوراي اسلامي شهر بهارستان و با حمايتهاي امام جمعه محترم شهر بهارستان جلسه هم انديشي مديران محترم شهر بهارستان در محل دفتر شهردار بهارستان برگزار گرديد

مهندس داوود بحيرايي شهردار بهارستان در نشست هم انديشي مديران اين شهر گفت: بابت حضور همه مديران شهر در اين جلسه و استقبال خوب مديران شهر تقدير و تشکر مي‌کنيم و اميدواريم که اين حرکت آغازي باشد براي همدلي و تعامل هر چه بيشتر مديران شهر بهارستان در راستاي خدمت به مردم بزرگوار اين شهر. سالي که جديد با با رحمت الهي و با ايام فرخنده و مبارک ميلاد اميرالمومنين و ياد شعبانيه و عيد مبعث آغاز شده و اين را به فال نيک مي گيريم و اميدواريم با ادامه روند برگزاري چنين جلساتي بتوانيم قدمي در مسير توليد خدمت برداريم و اگر قرار است به شعار سال که رونق توليد است عمل نماييم خدماتي ارزنده ارائه کنيم و مشکلي را برطرف نماييم. اين جلسات قابليت اين را دارد که در آن گزارشي از فعاليت‌ها و روند خدمت ساير نهادها ارائه شود تا ديگر مديران و مردم و اصحاب رسانه به صورت جامع و کامل و شفاف در جريان قرار گيرند و اگر کاستي وجود دارد با تعامل وحدت و همفکري برطرف شود. 

مجتبي_محبي ( رياست محترم شوراي اسلامي شهر بهارستان) در اولين جلسه هم انديشي مديران شهري بهارستان مورخ ( ۱۳۹۸/۱/۲۷)

طبق بند ۳۲ قانون تشکيلات، وظايف و انتخابات شوراهاي اسلامي کشور ۱۳۷۵/۳/۱
واحد هاي شهرستاني کليه سازمان ها و موسسات دولتي و موسسات عمومي غير دولتي که در زمينه ارائه خدمات شهري که در چهار چولب برنامه سالانه خود در خصوص خدمات شهري را که در چهار چوب اعتبارات و بودجه سالانه خود تنظيم شده به شورا ارائه نمايند.

در سال جديد، در صدد هستيم با همکاري مديران شهر بهارستان، برنامه هاي خوبي جهت پيشبرد اهداف و چشم انداز هاي بهارستان را پيش بيني و اجرا نماييم.

 

 

حجت الاسلام #رجائي_پور ( امام جمعه محترم شهر بهارستان):

طبق فرمايشات مقام معظم رهبري که سال ۹۸ را به نام سال رونق توليد مزين نموده اند، مديران در تمامي عرصه ها بايد تعامل را به جاي تقابل در چهارچوب فهاليت هاي سازماني خود قرار بدهند.

فقط با همکاري و همدلي ميتوانيم ايران عزيز مان را در عرصه هاي مختلف موفق و پيروز بگردانيم.

انشا الله در آغاز هر فصل از ماه هاي سال، جلسات هم انديشي را با هم حضور و هماهنگي مديران شهري بهارستان برگزار نماييم.

 

ثبت شد:

با راي حداکثري مديران شهري بهارستان، مقرر گشت هر ۳ ماه يکبار، جلسه هم انديشي مديران شهري بهارستان هر بار به ميزباني يکي از مديران شهري برگزار مي گردد.

 

♦️#احمد_باقري ( مدير روابط عمومي شوراي اسلامي شهر بهارستان ) به عنوان دبير نشست مديران شهري بهارستان انتخاب شد و از اين پس،هماهنگي و برگزاري جلسات هم انديشي مديران شهري توسط ايشان برنامه ريزي و اعلام مي شود.

 

 

در پايان اين جلسه با اهداي لوح تقدير از طرف رييس شوراي اسلامي شهر بهارستان،شهردار و امام جمعه بهارستان از تلاش هاي مديران شهر بهارستان تجليل به عمل آمد.

افزودن دیدگاه

پیوندها

آرشیو

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟