جلسه بررسي مشکلات بهداشتي شهر بهارستان به دعوت شوراي اسلامي شهر برگزار شد

کد خبر: 99 تاریخ انتشار: 1398/02/29
نمایش: 1300
اخبار
باحضور روسا و نمايندگان نهادهاي مربوط و به ميزباني شهرداري بهارستان
در اين جلسه جناب آقاي مهندس مجتبي محبي  رياست شوراي شهر بهارستان

متاسفانه گزارشات مختلفي دريافت نموده ايم، که در باغ ها و تالار هاي  اطرافش شهر بهارستان کار شکني هاي همچون عدم رعايت بهداشت و همچنين پاتوق هاي  جهت فروش مواد مخدر و مشروبات الکلي به وجود آمده است.

اميدوارم دستگاه هاي نظارتي هر چه زودتر به اين مشکلات رسيدگي کنند و اجازه ندهند عده اي سود جو از اين شرايط به نفع خودشان سو استفاده نمايند.

شوراي شهر بهارستان  اجازه نخواهد داد کوتاهي ها  در حوزه تالار ها و رستوران ها و همچنين عدم رعايت فاصله گاوداري فکا و ايجاد بوي نامطبوع در حاشيه شهر به ضرر مردم شهر تمام شود.

به نقل از نماينده خانه  مرکز بهداشت و درمان شماره ۲ اصفهان:

با همکاري فرماندهي انتظامي شهر بهارستان طرح برخورد با سفره خانه ها و آرايشگاه ها بدون مجوز و غير استاندارد بودن فضا و مکان، شناسايي و تعطيل خواهد شد.

وي اعلام نمود مرکز بهداشت در سال  گذشته بيش از ۷۰۰ قليون از سفره خانه ها و رستوران هاي بدون مجوز ظبط نموده است.

دکتر محمد ابراهيمي ( نائب رييس کميسيون خدمات شهري شوراي شهر )

🔹تا زماني که برخي از مديران و مسئولين در منطقه مرغ داراي تالار و باغ رستوران و املاک و منافع مي باشند اجراي طرح جامع ساماندهي اين ناحيه غير ممکن مي باشد.

🔹تا امروز يک گزارش از طرف سازمان محيط زيست در خصوص بوي بد و نامطبوع فکا و پساب به اداره بهداشت گزارش نشده است.

🔹نبايد بگذاريم بي کفايتي مسئولين و ادارات و قصور در پاسخگويي نهادها و ادارات ، تعبير به کفايتي شوراي شهر شود.
بايستي قاطعانه با عوامل مخدوش کننده بهداشت و سلامت مردم برخورد شود.
فاجعه و فاتحه و مرگ جامعه آن است که براي رفع مسئوليت به منظور برخورد با فروشندگان مواد مخدر ، بيکار شدن فروشنده مواد مخدر و افزايش نرخ بيکاري را بهانه مي نمايند تا با اين دسته از اقشار برخورد نشود.
سکوت در مقابل افرادي که با سلامت و بهداشت و امنيت مردم را خائنانه مي دانمخانم سيده بتول نوربخش (رياست کميسيون خدمات شهري  شوراي شهر)

متاسفانه در اين جلسه مديران يکديگر را متهم مي کنند.

چرا ادارات مربوط در منطقه مرغ ورود پيدا نمي کنند و از رشد قارچي تخلفات همچون فروش مشروبات و مخدر و غير بهداشتي بودن باغ ها و سفره خانه ها جلوگيري نمي نمايند.

اميدوارم خروجي اين جلسه ثبت گردد و در دور بعدي گزارشات مخصوص به اعضا ارائه گردد.در پايان اين جلسه صورت جلسه اي تنظيم شد و در مورد مسائل بهداشتي تقسيم بندي وظايفي انجام شد و مقرر گشت آقاي محمد ابراهيمي عضو شوراي اسلامي شهر بهارستان به عنوان نماينده شوراي شهر در کارگروه سلامت شهرستان پيگير رفع اين مشکلات شود.
 

افزودن دیدگاه

پیوندها

آرشیو

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟