پيام تبريک شهردار و رئيس شوراي اسلامي شهر بهارستان به مناسبت فرا رسيدن دهه مبارک فجر

کد خبر: 160 تاریخ انتشار: 1399/11/11
نمایش: 590
اخبار
بدون‌شک دهه فجر ايام به ثمر نشستن نهالي است که با خون شهداي گلگون کفن آبياري گرديده است و پس از بهمن ۵۷ نيز با رشادت ها و حماسه ها و از خودگذشتگي ها تبديل به درخت تنومندي شد که آرزوي نابودي آن براي دشمنان به کابوسي ابدي تبديل گرديد.
پيام تبريک شهردار و رئيس شوراي اسلامي شهر بهارستان به مناسبت فرا رسيدن دهه مبارک فجر

🔹فرارسيدن ايام ميلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها و روز زن و ميلاد با برکت پير جماران امام خميني رحمة الله عليه و مقارن شدن اين روز با دهه مبارک فجر و ايام چهل و دومين سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي ايران را به محضر مردم شريف شهر بهارستان و ايران اسلامي تبريک و تهنيت و شادباش عرض مي نماييم.

🔹بدون‌شک دهه فجر ايام به ثمر نشستن نهالي است که با خون شهداي گلگون کفن آبياري گرديده است و پس از بهمن ۵۷ نيز با رشادت ها و حماسه ها و از خودگذشتگي ها تبديل به درخت تنومندي شد که آرزوي نابودي آن براي دشمنان به کابوسي ابدي تبديل گرديد.

🔹اميدواريم پرچم اين حرکت مقدس و اين انقلاب اسلامي به دستان با کفايت ولي امر مسلمين جهان با ظهور آخرين ذخيره الهي به دستان با برکت حضرت ولي عصر عجل الله تعالي فرجه الشريف برسد و خداوند منان به همه ما توفيق دهد تا در مسير آرمان هاي شهدا و امام عزيز، تحت رهبري حکيمانه مقام معظم رهبري ثابت قدم باشيم و بتوانيم با رعايت دستورالعمل هاي ابلاغي و فاصله گذاري اجتماعي روزهاي سخت شيوع بيماري کوويد ۱۹ را به صحت و سلامت پشت سر بگذاريم.

🔹هرچند امسال همچون سال هاي گذشته ويژه برنامه ها با حضور شهروندان و مردم هميشه در صحنه برگزار نمي گردد اما حتي اين بيماري سخت نمي‌تواند مردم شهيد پرور ايران را از  حضور در صحنه دور سازد. اين بار با ابتکار عمل و برگزاري ويژه برنامه‌هاي خودرويي و فضاي مجازي دهه فجر را زيبا و ماندگار برگزار مي نماييم.

👈داوود بحيرايي، شهردار بهارستان
👈 مجتبي محبي، رئيس شوراي اسلامي شهر بهارستان

افزودن دیدگاه

پیوندها

آرشیو

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟